Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Aktywna integracja
21-09-2018

Aktywna integracja

Data wydarzenia: 21-09-2018

Tradycją kaliskiego Zespołu Szkół jest coroczny wyjazd klas pierwszych, który jest okazją do poznania się młodzieży, integracji zespołu wychowawczego oraz współpracy z wychowawcą przez wspólny pobyt, zajęcia, gry i zabawy prowadzone poza szkołą.

W pierwszej połowie września pięć klas pierwszych wraz z wychowawcami: Magdaleną Łojek, Katarzyną Arsobą, Renatą Effenberg-Nawrot, Wojciechem Sztobryniem i Danutą Stempień wyjechało na obóz integracyjny zorganizowany na Ośrodku Kadet OK w miejscowości Długie.
Doświadczona kadra instruktorów zapewniła młodzieży i opiekunom wiele atrakcji. Młodzież, podzielona na grupy, uczestniczyła w wyprawie kajakowej szlakiem wodnym biegnącym przez trzy jeziora, rywalizowała w paintballowych potyczkach według ciekawych scenariuszy. Nie zabrakło też gier terenowych, wędrówek po lesie czy walki z własnymi słabościami na ściance wspinaczkowej. Odpoczynkiem od przygód było wieczorne ognisko.
Wyjazd integracyjny był świetną okazją dla młodzieży i wychowawców, aby poznać się bliżej, zdobyć pierwsze wspólne doświadczenia we współpracy, pokonywaniu trudności i zabawie. Zaowocował pierwszymi wspomnieniami związanymi z nową klasą i szkołą.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona