Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Jak sobie radzić z „przemocowcem”?
24-09-2018

Jak sobie radzić z „przemocowcem”?

Data wydarzenia: 24-09-2018

W dniach 20-21 września 2018 r. w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbyły się warsztaty pn. „Praca z osobą stosującą przemoc w rodzinie”.

Zajęcia były skierowane do ośrodków pomocy społecznej, zespołów interdyscyplinarnych oraz pracowników powiatowych jednostek pomocy społecznej. Przybyłych gości przywitał Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz oraz Kierownik Kancelarii Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Iwona Joeks – Budzyńska. Zadanie zostało sfinansowane ze środków Wojewódzkiego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, w tym z dotacji wojewody  i w ramach zadania Region dla Rodziny.
Szkolenie miało na celu usystematyzowanie i poszerzenie wiedzy na temat złożonego problemu, jakim jest przemoc w rodzinie, zwiększenie umiejętności pracy w Zespole Interdyscyplinarnym i Grupach Roboczych, w szczególności w kontekście osób stosujących przemoc.
Szkolenie zostało zorganizowane przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona