Do apteki, ale nie po leki
27-09-2018

Do apteki, ale nie po leki

Data wydarzenia: 27-09-2018

W środę 26 września 2018 roku obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Aptekarza i Farmaceuty. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Wicestarosta Jacek Kozłowski oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz z tej okazji złożyli życzenia wszystkim Aptekarzom i Farmaceutom z terenu powiatu drawskiego.

Przedstawiciele władz powiatu podziękowali w dziewiętnastu aptekach za codzienną, niezwykle odpowiedzialną pracę, którą farmaceuci wykonują fachowo i rzetelnie dla wszystkich mieszkańców powiatu drawskiego.
Obchodzone święto było wspaniałą okazją do spotkania w pracy i bezpośredniej rozmowy. Wszyscy byli bardzo mile zaskoczeni, że przedstawiciele samorządu nie zapomnieli o ich święcie, a przed wszystkim osobiście ich odwiedzili.