Zostać rodziną
03-10-2018

Zostać rodziną

Data wydarzenia: 03-10-2018

We współpracy z wieloletnim Redaktorem Głosu Koszalińskiego Krzysztofem Bednarkiem ukazało się nowe wydawnictwo Powiatu Drawskiego dotyczące rodzin zastępczych.

Biuletyn „Zostań Rodziną Zastępczą” to już drugi tego typu projekt. Zamieszczone w nim autentyczne historie rodzin pokazują, jak naprawdę wygląda rodzicielstwo zastępcze. Biuletyn został opracowany przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim przy współpracy K. Bednarka oraz zaangażowaniu rodzin zastępczych. Słowem wstępnym Biuletyn opatrzył Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.
Wydawnictwo dystrybuowane jest w Starostwie Powiatowym, Ośrodkach Pomocy Społecznej i Parafiach. Będzie go można otrzymać także na cyklicznych imprezach organizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim oraz pobrać z Internetu, z oficjalnej strony powiatu drawskiego http://www.powiatdrawski.pl/media/userfiles/powiatdrawski.pl/pcpr_biuletyn.pdf