Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Kolejne działanie dla dobra pacjentów
10-10-2018

Kolejne działanie dla dobra pacjentów

Data wydarzenia: 10-10-2018

W dniu dzisiejszym tj. 10 października 2018 roku Zarząd Powiatu Drawskiego na swoim posiedzeniu zdecydował o wsparciu działań drawskiego szpitala w celu wykonania prac modernizacyjnych III etapu oddziału chirurgii ogólnej w Drawskim Centrum Specjalistycznym.

W związku z tym podpisano aneks do umowy dzierżawy zawartej pomiędzy Powiatem Drawskim a Spółką Szpitale Polskie.Dotyczy on zmniejszenia czynszu dzierżawnego z tytułu dzierżawy nieruchomości. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na wspomnianą modernizację.
Podpisano również aneks do umowy na wytwarzanie i dostarczanie druków komunikacyjnych. Ponadto przyjęto informację dotyczącą większych inwestycji planowanych na terenie powiatu drawskiego oraz podjęto uchwałę w sprawie zmian w budżecie Powiatu Drawskiego na rok bieżący. Rozpatrzono też wniosek Dyrektora Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie o wyrażenie zgody na podział klasy oraz zajęcia rewalidacyjne.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona