Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Bajkowe tournee elfów i wróżek
26-10-2018

Bajkowe tournee elfów i wróżek

Data wydarzenia: 26-10-2018

Na scenicznych deskach Ośrodków Kultury w Złocieńcu, Czaplinku i Drawsku Pomorskim, Zespół Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie aż pięciokrotnie prezentował barwny, teatralno - muzyczny spektakl pt. „Chcę Ci skrzydła dać”.

Bajkową krainę elfów, ukazaną w spektaklu odwiedziło w dniach 16, 23 i 25 października 2018r. blisko 800 uczniów z zaprzyjaźnionych szkół i przedszkoli w Drawsku Pomorskim, Czaplinku i Złocieńcu.
Potrzebujemy miłości, spełnienia, potrzebujemy wierzyć w marzenia!
Tegoroczne, przepiękne przedstawienie bez reszty oczarowało publiczność i na 40 minut zabrało widzów w świat wyobraźni. Spektakl oparty na motywach baśni Hansa Christiana Andersena pt. „Calineczka”, to historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej drogi, prawie do spełniania marzeń i prawdziwej miłości.
Dzięki zaangażowaniu artystów, musical pulsował wyjątkową energią na wielu płaszczyznach.
Jego muzyczny i wizualny rozmach wykroczył daleko poza niewielkie ramy małego scenicznego spektaklu. Zgadza się to z filozofią samego Andersena, który mawiał, że „wartość ma nie tylko sam podarunek, ale też sposób, w jaki zostaje ofiarowany”.
Dyrekcja oraz nauczyciele Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie składają podziękowania dla Dyrektora Złocienieckiego Ośrodka Kultury Jolanty Smulskiej, Dyrektora Czaplineckiego Ośrodka Kultury Mariusza Naruszewicza oraz Dyrektora Drawskiego Ośrodka Kultury Jolanty Pluto- Prądzyńskiej za udaną współpracę.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona