Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Odlotowa wystawa
29-10-2018

Odlotowa wystawa

Data wydarzenia: 29-10-2018

Czterdziestu pięciu wystawców z różnych zakątków Polski oraz z Niemiec prezentowało swoje pierzaste piękności na XIII Krajowej Wystawie Młodych Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego, która odbyła się w dniach 27-28 października 2018 r. w Czaplinku. Patronat nad wystawą objął Starosta Drawski Stanisław Kuczyński.

Była to już XIII wystawa zorganizowana przy wsparciu Powiatu Drawskiego i Gminy Czaplinek przez Środkowopomorski Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza w Koszalinie. Powiat Drawski włączył się w jej organizację finansowo oraz przekazał materiały promocyjne na loterię fantową.
W trakcie trwania wystawy hodowcy mieli doskonałą okazję do zapoznania się ze środowiskiem, wymiany doświadczeń, a także zaprezentowania swoich gołębi. Równocześnie z wystawą funkcjonowała giełda, podczas której można było zakupić wymarzone rasy gołębi, ale również kur czy królików.
Wystawa przyciągnęła wielu miłośników gołębi i zwiedzających. W niedzielę puchary zwycięzcom wręczali Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Burmistrz Czaplinka Adam Kośmider i Z-ca Burmistrza Czaplinka Zbigniew Dudor wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Drawskiego Stanisławem Mikołajczykiem i Przewodniczącym Rady Gminy Czaplinek Wacławem Mierzejewskim.
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona