Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Uroczyście na koniec
30-10-2018

Uroczyście na koniec

Data wydarzenia: 30-10-2018

W dniu 12 października 2018 r. odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu Drawskiego kończąca kadencję 2014-2018.

Sesję prowadził Stanisław Mikołajczyk, Przewodniczący Rady Powiatu. W sesji uczestniczyli Starosta Drawski Stanisław Kuczyński,Wicestarosta Jacek Kozłowski, członkowie Zarządu Janusz Garbacz i Janina Jung oraz Radni Powiatu Drawskiego, a także Dyrektorzy jednostek organizacyjnych Powiatu, Kierownicy służb, Inspekcji i Straży oraz Naczelnicy Wydziałów Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim. 
Głównym punktem sesji było wręczenie statuetek i listów gratulacyjnych dla „Zasłużonych dla Powiatu Drawskiego”. Tytuł otrzymali: Ksiądz Piotr Jacek Jesionowski, Lucja Duczmańska, Stowarzyszenie Sportów Siłowych „RUFIAN” z siedzibą w Jankowie i 2 Brygada Zmechanizowana Legionów im Marszałka Józefa Piłsudskiego w Złocieńcu.
Podczas sesji Przewodniczący Rady Powiatu serdecznie podziękował Staroście- Stanisławowi Kuczyńskiemu oraz całemu Zarządowi i wszystkim Radnym Powiatowym za ogromne zaangażowanie w pracę na rzecz Powiatu Drawskiego. Podkreślił również, że dzięki pracy całej Rady Powiatu udało się zrealizować wiele zamierzeń i celów, które z pewnością przyczynią się do podniesienia jakości życia mieszkańców Powiatu.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona