Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Happening Bezpieczeństwa
06-11-2018

Happening Bezpieczeństwa

Data wydarzenia: 06-11-2018

Na rynku miejskim w Kaliszu Pomorskim 27 października 2018 r. odbył się Happening Bezpieczeństwa organizowany przez Stowarzyszenie Żarek i grupę medyczną z Drawska Pomorskiego z udziałem Medical Team ZSP Kalisz Pomorski.

Podczas trwania happeningu mieszkańcy miasta i gminy mogli otrzymać czujniki tlenku węgla i gazu. By móc zdobyć czujnik trzeba było rozwiązać test wiedzy dotyczący czadu oraz przejść trzy stanowiska szkoleniowe, które były prowadzone w specjalnym namiocie rozstawionym przez OSP Kalisz Pomorski. Uczestnicy happeningu szkolili się w wykonaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej, resuscytacji krążeniowo-oddechowej z AED i ustalaniu pozycji bocznej bezpiecznej. Wszystkie punkty nadzorowali członkowie grupy medycznej Medical Team ZSP Kalisz Pomorski wraz z przedstawicielem grupy medycznej Drawsko Pomorskie.
To kolejna akcja, w której grupy medyczne z Kalisza Pomorskiego i Drawska Pomorskiego współpracowały wspólnie wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną z Kalisza Pomorskiego i Państwową Strażą Pożarną z Drawska Pomorskiego. Oby było więcej takich akcji, brawo!
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona