Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Jest pasja, jest moc
20-11-2018

Jest pasja, jest moc

Data wydarzenia: 20-11-2018

„Decupage, shabbychic-moja pasja” to tytuł projektu, który jest realizowany w złocienieckiej filii Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy-Ośrodka Rehabilitacyjno-Kulturalnego w Drawsku Pomorskim.

Realizatorem projektu jest grupa nieformalna pracowników Ośrodka tj. Grażyna Dudka, Agnieszka Szklarz oraz Katarzyna Mularczyk. Głównym celem projektu jest nauka posługiwania się wyrzynarką, szlifierką, a także zapoznanie z techniką ozdabiania przedmiotów decupage, shabbyschic, suchego pędzla i sznurkiem. W realizacji projektu biorą udział uczestnicy Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy oraz członkowie Związku Emerytów i Rencistów ze Złocieńca.
Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ośrodka Działaj Lokalnie w Złocieńcu: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim”. Zadanie jest współfinansowane ze środków Powiatu Drawskiego.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona