Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Ostatnie posiedzenie Zarządu
23-11-2018

Ostatnie posiedzenie Zarządu

Data wydarzenia: 23-11-2018

W dniu dzisiejszym (23 listopada) odbyło się 222. posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego. Było to ostatnie posiedzenie Zarządu w kadencji 2014-2018.

Tematy rozpatrywane na dzisiejszym posiedzeniu dotyczyły podjęcia decyzji w sprawie wygaszenia trwałego zarządu przysługującego Zarządowi Dróg Powiatowych, wyrażenia zgody na odpłatne przekazanie do stacji demontażu pojazdu, który zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego stał się własnością Powiatu Drawskiego oraz udzielenia prawa dysponowania do nieruchomości stanowiących własność Powiatu Drawskiego.
Ponadto podjęto uchwałę w sprawie przyznania pomocy zdrowotnej dla emerytowanej nauczycielki ZSP w Drawsku Pomorskim oraz uchwałę w sprawie zmian w budżecie w roku bieżącym. Opiniowano również projekt uchwały Rady Powiatu zmieniający uchwałę w sprawie uchwalenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Drawski.
Zarząd Powiatu Drawskiego w osobach: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski(Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu) serdecznie dziękuje mieszkańcom powiatu drawskiego za możliwość pracy i zaufanie.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona