Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Nie odkładaj profilaktyki na później!
27-11-2018

Nie odkładaj profilaktyki na później!

Data wydarzenia: 27-11-2018

Badaj się co dwa lata, przestrzegaj terminów !

Drogie Panie, jeśli macie 50 – 69 lat, jesteście ubezpieczone, nie byłyście leczone z powodu raka piersi, a także: nie miałyście wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat lub jesteście w grupie ryzyka i otrzymałyście w roku poprzednim wynik ze wskazaniem do wykonania mammografii po 12 miesiącach, skorzystajcie z badań mammograficznych w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi refundowanych przez NFZ.
Możecie w nich wziąć udział bezpłatnie, bez skierowania lekarskiego, na obszarze całej Polski, niezależnie od swojego miejsca zamieszkania.
Pamiętajcie, że systematyczne i regularne badania mammograficzne umożliwiają wykrycie zmian nowotworowych w ich wczesnej fazie, pozwalając rozpocząć natychmiastowe i skuteczne leczenie, które daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia.
Zgłoś się na najbliższe badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej (mammobusie) LUX MED,  które odbędą się w miejscowości: Czaplinek – 19 grudnia 2018 przy Ośrodku Zdrowia "MEDYK", ul. Wałecka 54.
Aby uniknąć oczekiwania w kolejce oraz sprawdzić uprawnienie do badania zarejestruj się wcześniej pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz.
Przynieś ze sobą zdjęcia / płyty z poprzednich mammografii – pozwolą nam porównać obecne wyniki z poprzednimi badaniami.
 

Źródło: LUX MED Diagnostyka

Ulotka mamografia 

Ulotka mamografia 1

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona