Przekonajcie się, czy jesteście zdrowe
06-12-2018

Przekonajcie się, czy jesteście zdrowe

Data wydarzenia: 06-12-2018

Mammobus LUX MED - bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat

Drogie Panie zachęcamy do wykonania bezpłatnego badania. dzięki któremu – Kobiety, mają szansę na dłuższe i szczęśliwsze życie! Zbadajcie się także z myślą o ukochanych osobach, którym zależy na Waszym zdrowiu, dobrym samopoczuciu i wspólnym spędzaniu czasu przez kolejne lata.
Szczególnie zależy nam na dotarciu do pań z roczników 1966-1969 ponieważ niestety nie otrzymują one indywidualnych zaproszeń na badania mammograficzne.
Nasz mammobus będzie na Panie oczekiwał w miejscowości:
Wierzchowo     – 16 stycznia 2019 przy Urzędzie Gminy, ul. Długa 29
Czaplinek         – 16 stycznia 2019 przy Ośrodku Zdrowia "MEDYK" , ul. Wałecka 54
Drawsko Pom. – 14 stycznia 2019 przy Skate Park, ul. Gajowa
Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi a także:
nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat
lub są w grupie ryzyka i otrzymały w roku poprzednim wynik ze wskazaniem do wykonania mammografii po 12 miesiącach
Aby uniknąć oczekiwania w kolejce oraz sprawdzić uprawnienie do badania prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz.
Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL. Prosimy o przygotowanie dowodu osobistego przed połączeniem telefonicznym. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego.

Wszystkie Panie uczestniczące w badaniu otrzymają prezent w postaci próbek kosmetyków.

Źródło: LUX MED Diagnostyka