„Magiczne Mikołajki”
12-12-2018

„Magiczne Mikołajki”

Data wydarzenia: 12-12-2018

W dniu 8 grudnia 2018 roku w hali sportowej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Złocienieckiej w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie integracyjne dla dzieci z pieczy zastępczej tj. rodzin zastępczych z powiatu drawskiego oraz wychowanków Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim z Dyrektor Magdą Madalińską.

Zaproszonych gości powitał wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Dzieci i Rodziny „Familia” Joanna Podstawska. Na Mikołajki przybył Mariusz Nagórski - Wicestarosta Powiatu Drawskiego, który wraz z Alicją Krycką – Sumińską Dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim  przywitali gości.
Dla dzieci i młodzieży zorganizowano szereg atrakcji – tradycyjnie pojawił się święty Mikołaj z prezentami.
Hasło tegorocznego spotkania Mikołajkowego brzmiało „Magiczne Mikołajki”. Zabawę Mikołajkową umilał zespół muzyczny. Podczas zabawy dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w foto budce oraz skorzystać z przygotowanego kącika plastycznego oraz poczęstunku. Nie zabrakło również ciekawych konkursów i nagród.
Mikołajkowe spotkanie zostało zorganizowane we współpracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim. W organizacji Mikołajek pomogło grono wolontariuszy. Zadanie zostało współfinansowane ze środków Powiatu Drawskiego.

Wiceprezes Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Dzieci i Rodziny „Familia”
                                                                     Joanna Podstawska