Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Obradował Zarząd Powiatu (3)
12-12-2018

Obradował Zarząd Powiatu (3)

Data wydarzenia: 12-12-2018

W dniu 11 grudnia 2018 r. Zarząd Powiatu Drawskiego obradował na trzecim posiedzeniu w tej kadencji.

Zarząd rozpatrzył wniosek dotyczący reorganizacji Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim oraz podjął uchwały w sprawie przyznania pomocy zdrowotnej i w sprawie zmian w budżecie Powiatu Drawskiego na rok 2018. Zaaprobowano projekt odpowiedzi na interpelację Radnego Jacka Kozłowskiego, wniosek o przyznanie pomocy zdrowotnej, umowę na dostawę dokumentów komunikacyjnych i oznaczeń, a także projekt odpowiedzi na interpelację Radnego Karola Korczyńskiego.
Zarząd przyjął również projekty uchwał Rady Powiatu, w tym w sprawie powołania członka Komisji Rewizyjnej, w sprawie przyjęcia zadań z zakresu administracji rządowej związanych z przeprowadzeniem kwalifikacji wojskowej, w sprawie powołania Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, wyboru Przewodniczącego Komisji Skarg, Wniosków i Petycji oraz projekt uchwały Rady Powiatu  w sprawie zmian w budżecie Powiatu Drawskiego na rok 2018.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Cybula (Starosta), Mariusz Nagórski (Wicestarosta), Waldemar Włodarczyk (Etatowy Członek Zarządu) i Zbigniew Dudor (Członek Zarządu).
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona