Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zrób mammografię na zimę – Kalisz Pomorski
13-12-2018

Zrób mammografię na zimę – Kalisz Pomorski

Data wydarzenia: 13-12-2018

Do badania uprawnione są Panie w wieku 50-69 lat, dotyczy pań z roczników 1966-1969 i które są ubezpieczone, nie były leczone z powodu raka piersi a także: nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat lub są w grupie ryzyka i otrzymały w roku poprzednim wynik ze wskazaniem do wykonania mammografii po 12 miesiącach

Badanie wykonywane jest przez wyspecjalizowany i bardzo doświadczony personel medyczny LUX MED. Jest szybkie i całkowicie bezpieczne, a wielu kobietom uratowało życie.
Zdjęcia w technice obrazowania cyfrowego oceniane są przez dwóch niezależnych lekarzy radiologów, a w przypadkach wątpliwych, nawet trzech lekarzy. Istotnym elementem opisu badania jest ocena porównawcza z poprzednimi obrazami, dlatego uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą zdjęć z poprzednich mammografii. Paniom, u których zaistnieje konieczność wykonania badań uzupełniających LUX MED udzieli wszelkich wskazówek i pomoże w umówieniu dogodnego i szybkiego terminu dalszych badań.
Nasz mammobus będzie na Panie oczekiwał w miejscowości:
Kalisz Pomorski – 11 stycznia 2019 na placu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, ul. Wolności 10
Aby uniknąć oczekiwania w kolejce oraz sprawdzić uprawnienie do badania prosim o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz.
Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL. Prosimy o przygotowanie dowodu osobistego przed połączeniem telefonicznym. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego.
Wszystkie Panie uczestniczące w badaniu otrzymają prezent w postaci próbek kosmetyków.
 
Źródło: LUX MED Diagnostyka
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona