Przy wigilijnym stole
14-12-2018

Przy wigilijnym stole

Data wydarzenia: 14-12-2018

13 grudnia br. w bursie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim odbyło się spotkanie opłatkowe, na które zaproszone zostały organizacje kombatanckie, Sybiracy i Inwalidzi Wojenni z terenu Powiatu Drawskiego. Inicjatorem i gospodarzem spotkania był Starosta Drawski Stanisław Cybula.

Życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia zaproszonym gościom złożył Starosta Drawski Stanisław Cybula. Spotkanie było też okazją do serdecznych rozmów i złożenia sobie życzeń oraz przedzielenia się opłatkiem. Wszyscy uczestnicy zasiedli do świątecznego poczęstunku. Bursowa kuchnia zatroszczyła się, aby na stołach nie zabrakło typowych wigilijnych potraw. Na koniec spotkania Starosta podziękował wszystkim za spotkanie i wręczył zaproszonym gościom świąteczny upominek.