Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Mistrzynie obroniły tytuł
24-12-2018

Mistrzynie obroniły tytuł

Data wydarzenia: 24-12-2018

We wtorek 18 grudnia 2018 r. w Mrzeżynie odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Unihokeja Dziewcząt. W zawodach z sukcesem wzięły udział reprezentantki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim pod opieką trenerki – nauczycielki wychowania fizycznego Renaty Effenberg-Nawrot.

Do turnieju przystąpiło osiem drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych – ZS z Pyrzyc, ZSR ze Świdwina, ZSP z Trzebiatowa, I LO z Kołobrzegu, ZSEH z Kołobrzegu, II LO ze Szczecina, ZSP z Gryfina i drużyna z ZSP w Kaliszu Pomorskim.
Zawodniczki godnie reprezentowały kaliskie Liceum, gminę Kalisz Pomorski oraz powiat drawski, rozgrywając mecze na bardzo wysokim poziomie. Walczyły o każdą bramkę, i oprócz remisu z I LO w Kołobrzegu i przegranej z ZSP z Trzebiatowa, wygrały pozostałe mecze. Tym samym dziewczęta z Kalisza Pomorskiego obroniły wywalczony przed rokiem tytuł wicemistrzyń województwa zachodniopomorskiego w unihokeju.
Zespół wystąpił w składzie: Martyna Czerepaniak, Kamila Żakowicz, Weronika Szkurłat, Jolanta Rybicka, Agata Pomorska, Karolina Wielgórka, Zuzanna Gardzińska  i Amelia Piątkowska.
Gratulujemy drużynie i trenerce. Życzymy kolejnych zwycięstw i sukcesów.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona