Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Świąteczny czas w ZPET w Bobrowie
24-12-2018

Świąteczny czas w ZPET w Bobrowie

Data wydarzenia: 24-12-2018

Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie rodzinnym. Uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznego w Bobrowie to również jedna wielka rodzina. Dlatego co roku spotykają się wraz z zaproszonymi gośćmi przy wspólnej wigilii.

17, 19 i 20 grudnia br. we wszystkich oddziałach Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie tj. w Drawsku Pomorskim, Czaplinku, Bobrowie, WTZ w Czaplinku oraz internacie w Złocieńcu, zagościła świąteczna atmosfera. Ten miły czas uświetniali podopieczni, którzy w bardzo różny lecz magiczny sposób przedstawiali wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko.
Wspólne kolędowanie i zapach tradycyjnych potraw sprawiał, że radości i uśmiechom nie było końca. Do kolędowania włączyli się rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście. W każdym spotkaniu uczestniczył Dyrektor ZPET w Bobrowie Krystian Ignacak, który składał wszystkim świąteczne życzenia i symbolicznie łamał się opłatkiem. Wyjątkowym gościem wychowanków internatu była Monika Siembida, której tradycją jest obdarowywanie podopiecznych bogatymi prezentami. Serdecznie dziękujemy.

Cała społeczność szkolna Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie życzy wszystkim zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codziennych zmagań i trosk. Niech Gwiazda Betlejemska rozświetli życia mrok, a Boża Dziecina sprawi, że wspaniały będzie Nowy Rok!

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona