Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dzień Babci i Dziadka
28-01-2019

Dzień Babci i Dziadka

Data wydarzenia: 28-01-2019

W podziękowaniu za miłość, jaką Babcie i Dziadkowie dają wnukom, przedszkolaki z Zespołu Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych z Drawska Pomorskiego i Czaplinka pokazały się z jak najlepszej strony na uroczystości dla tych cudownych Osób

Babcie i Dziadkowie są w życiu wszystkich dzieci wyjątkowymi Osobami. Będąc dziećmi, nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale gdy dorastamy, staje się to dla nas coraz bardziej oczywiste. Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil spędzonych z dziadkami powodują, że dzieciństwo postrzegamy jako wyjątkowy czas. Jesteśmy Dziadkom wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa i z przyjemnością ich odwiedzamy w dorosłym życiu.
W podziękowaniu za miłość, jaką Babcie i Dziadkowie dają wnukom, przedszkolaki z Zespołu Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych z Drawska Pomorskiego i Czaplinka pokazały się z jak najlepszej strony na uroczystości dla tych cudownych Osób. Dzieci przygotowały w tym dniu moc atrakcji dla gości: wiersze, piosenki, tańce oraz występy aktorskie. Babcie i Dziadkowie brali udział we wspólnych konkursach, w których znakomicie się sprawdzili. Uroczystość zwieńczona została podarunkami, ręcznie wykonanymi przez małych wychowanków oraz słodkim poczęstunkiem.
 
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona