Prestiżowe wyróżnienie dla sołectwa Siemczyno
12-02-2019

Prestiżowe wyróżnienie dla sołectwa Siemczyno

Data wydarzenia: 12-02-2019

12 lutego 2019 r. odbyło się 9. posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego, które rozpoczęło się złożeniem gratulacji na ręce Pana Michała Olejniczaka, sołtysa sołectwa Siemczyno za wyróżnienie w II Edycji Ogólnopolskiego konkursu pt. „Fundusz sołecki – najlepsza inicjatywa”.

Konkurs skierowany był do sołectw,  które realizowały w latach 2010- 2018 projekty w ramach funduszu sołeckiego.  Wyróżniony projekt to „Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Siemczynie sposobem na aktywowanie tradycji i obyczajów polskiej wsi".  Projekt został uznany za najlepszy w województwie zachodniopomorskim i zakwalifikowany do II etapu konkursu.

Serdecznie gratulujemy  Sołtysowi , Radzie Sołeckiej oraz wszystkim Mieszkańcom Siemczyna.

Tekst: Anna Bujkiewicz