Weź udział w konkursie grantowym !
27-02-2019

Weź udział w konkursie grantowym !

Data wydarzenia: 27-02-2019

Szanowni Państwo! Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dot. konkursu grantowego pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”.

Spotkanie odbędzie się 14 marca br. w godz. 13:00 – 15:30, w sali nr 402, piętro II w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku.

Podczas spotkania przedstawione zostaną założenia dotyczące konkursu pn. „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego”. Operatorem projektu dofinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa 2014 – 2020 Osi Priorytetowej nr III: Cyfrowe Kompetencje społeczeństwa działania 3.1.: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych jest Fundacja Promocji Gmin Polskich.

Spotkanie skierowane jest do jednostek samorządu terytorialnego z powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego i wałeckiego, zainteresowanych uzyskaniem grantu w wysokości od 15 tys zł do 150 tys na szkolenia mieszkańców z podnoszenia ich kompetencji cyfrowych oraz zakup sprzętu komputerowego.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 15:30.

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 13.03.2019 r. do godz. 15:00.

Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe: www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach i szkoleniach.

Organizator spotkania informacyjnego:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku