Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Spotkanie u Lidera
15-03-2019

Spotkanie u Lidera

Data wydarzenia: 15-03-2019

14 marca 2019 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyło się kolejne spotkanie Partnerów Kontraktu Samorządowego Strefa Centralna.

Powiat Drawski reprezentowali Stanisław Cybula - starosta drawski, Mariusz Nagórski - wicestarosta oraz Waldemar Włodarczyk - etatowy członek zarządu natomiast Urząd Marszałkowski reprezentował Janusz Gromek - członek zarządu.
Głównym tematem spotkania były nowe nabory w ramach Kontraktu Samorządowego, kryteria i regulaminy, które omówili pracownicy Wydziału Zarządzania Strategicznego Urzędu Marszałkowskiego.
Na spotkaniu poruszono również temat transportu publicznego i związany z tym projekt realizowany przez Bank Światowy i Urząd Marszałkowski. Polega on na wprowadzeniu e-modułu dotyczącego cyfrowej mapy wszystkich – publicznych i prywatnych połączeń transportowych jakie funkcjonują na terenie powiatów: drawskiego, łobeskiego i świdwińskiego. Trwają prace końcowe projektu e-moduł, który w najbliższym czasie będzie testowany w powiecie drawskim.
Ponadto pracownicy Biura Kontraktu Samorządowego podsumowali dotychczasową realizację projektów.
 

                                                                                                         Tekst: Kamila Ulikowska

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona