Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Start do zmian podatkowych na rok 2019
18-03-2019

Start do zmian podatkowych na rok 2019

Data wydarzenia: 18-03-2019

Drawskie Powiatowe Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działające w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim wraz z Polską Fundacją Przedsiębiorczości (PFP) – jako instytucją wspierającą rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatne szkolenie pt. „Start do zmian podatkowych na rok 2019”.

      Celem szkolenia jest przedstawienie zatwierdzonych zmian w przepisach podatkowych które weszły w życie w 2019, w szczególności w zakresie rozliczania kosztów związanych z wykorzystaniem w działalności gospodarczej samochodów osobowych, nową stawką CIT, dodatkowo omówione zostaną przepisy związane z split payment, które weszły w życie  1.07.2018.
         Szkolenie kierowane jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą i chcą zdobyć lub uzupełnić wiedzę, obecnych lub przyszłych pracowników działów księgowości, absolwentów  wyższych uczelni chcących wzbogacić siebie i swoje CV o nowe kwalifikacje oraz wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z wartości wiedzy.
         Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają między innymi wiedzę w zakresie wariantów rozliczenia wydatków związanych z wykorzystaniem samochodów osobowych oraz na temat wpływu metody split payment na funkcjonowanie podmiotów gospodarczych, omówiona zostanie problematyka zmian w procedurach informacyjnych. Szkolenie będzie prowadzone w formie wykładu na podstawie prezentacji multimedialnej z rozbudowanym studium przypadków.
Podczas szkolenia uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestniczeniu w szkoleniu.
     Szkolenie poprowadzi Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, przedsiębiorca - właścicielka firmy TAX DEAL certyfikowanej jednostki szkoleniowej SUS 2.0, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.
Szkolenie odbędzie się w Drawsku Pomorskim dnia 01.04.2019 r. w godz. 9.00 – 16.00 miejsce szkolenia: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pom., Pl. Elizy Orzeszkowej 3, sala narad 07.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
     W celu rezerwacji miejsca dla Państwa Firmy, uprzejmie prosimy o imienne potwierdzenie przyjęcia naszego zaproszenia poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: dpcwp@powiatdrawski.pl do dnia  27.03.2019 r.  O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc na spotkanie, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej W przypadku dodatkowych pytań – jesteśmy  do Państwa dyspozycji pod nr telefonu (94) 3630763.
 
                                                                                                        Serdecznie zapraszamy!
 
Do pobrania:
  1. Szczegółowy harmonogram szkolenia
  2. Formularz zgłoszeniowy                                                                                                                                                                                           

 Tekst: Anna Hnatkowska

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona