Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Awansowała do etapu ogólnopolskiego
20-03-2019

Awansowała do etapu ogólnopolskiego

Data wydarzenia: 20-03-2019

Monika Jaworska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. gen. Wł. Andersa w Złocieńcu została laureatką IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.

Uczennica będzie reprezentowała województwo zachodniopomorskie i powiat drawski w etapie ogólnopolskim konkursu, który odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w Katowicach.
 
Finał IX Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach odbył się 14 marca 2019 r. w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie. Tematem przewodnim konkursu był podatek dochodowy od osób fizycznych.
 
 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Złocieńcu reprezentowały Monika Jaworska i Martyna Musialik, uczennice klasy drugiej. Po części pisemnej Monika Jaworska awansowała do etapu ustnego, w którym wykazała się bogatą wiedzą z zakresu wszystkich podatków występujących w Polsce.
 
Organizatorem konkursu była Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Zachodniopomorski, pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Monika została laureatką etapu wojewódzkiego, zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uczennica przygotowywała się do konkursu pod kierunkiem pani Grażyny Waneckiej, nauczycielki przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce.
 
Tekst: Grażyna Wanecka
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona