Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Po szkoleniu ze zmian podatkowych na rok 2019
02-04-2019

Po szkoleniu ze zmian podatkowych na rok 2019

Data wydarzenia: 02-04-2019

Jakie zmiany w przepisach podatkowych weszły w życie w 2019? Ponad 30 uczestników, głównie osoby prowadzące biura rachunkowe i księgowe z terenu powiatu, bezpłatnego szkolenia, które odbyło się 1 kwietnia 2019 r w Starostwie Powiatowym już wie.

Szkolenie odbyło się z inicjatywy Drawskiego Powiatowego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości działającego w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim za pośrednictwem Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.
 
Szkolenie w formie aktywnych warsztatów poprowadziła Beata Kuśmierek – doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów podatkowych, certyfikowany księgowy, wykładowczyni Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości posiadająca Europejski Certyfikat Kompetencji Biznesowych.
 
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w szkoleniu.
 
Przypominamy, że Polska Fundacja Przedsiębiorczości posiada Regionalny Fundusz Pożyczkowy „POMERANUS”, który oferuje pożyczki w ramach inicjatywy JEREMIE dla mikro i małych przedsiębiorstw.
 
Pełną ofertę znajdą Państwo tutaj:  https://www.pfp.com.pl/hiewd_woj_zachodniopomorskie.htm
 
Punkt Obsługi Funduszu znajduje się w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim, w Drawskim Powiatowym Centrum Wspierania Przedsiębiorczości Pl. E. Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie tel. 94 36 30 763.
 
Zachęcamy również  do zapoznania się z ofertą szkoleń dla firm w ramach  Funduszu Usług Rozwojowych w województwie zachodniopomorskim   www.fur.pfp.com.pl .
 
 
Tekst Anna Hnatkowska
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona