Święto WOG 2019
26-04-2019

Święto WOG 2019

Data wydarzenia: 26-04-2019

W piątek 26 kwietnia 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji Święta 16 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olesznie.

W wydarzeniu udział wziął wiceprzewodniczący Rady Powiatu Drawskiego Karol Korczyński. Uroczystość rozpoczęła Msza św. odprawiona w intencji żołnierzy oraz pracowników cywilnych 16 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Wydarzenie było okazją do wyróżnienia nagrodami, pucharami oraz dyplomami zasłużonych pracowników. Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Drawskiego Karol Korczyński przy tej szczególnej okazji podziękował wszystkim żołnierzom i pracownikom cywilnym za zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz wnoszenie osobistego wkładu w rozwój wojska. Życzył, aby wypełniane przez nich zadania były źródłem nieustającej satysfakcji, szczęścia i pomyślności w życiu osobistym oraz wielu sukcesów na drodze zawodowej. Uroczystość uświetniła Orkiestra Wojskowa ze Szczecina oraz defilada motocykli.
Dla wszystkich obecnych na uroczystości Wydział Rozwoju i Promocji Powiatu przeprowadził Konkurs Wiedzy o Powiecie Drawskim z nagrodami.

Tekst: Mariusz Kiezik