Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Jak co roku z życzeniami
14-05-2019

Jak co roku z życzeniami

Data wydarzenia: 14-05-2019

W poniedziałek 13 maja 2019 roku starosta drawski Stanisław Cybula wspólnie z wicestarostą drawskim Mariuszem Nagórskim i przewodniczącą Rady Powiatu Drawskiego Urszulą Ptak złożyli życzenia Pielęgniarkom i Położnym Drawskiego Centrum Specjalistycznego w Drawsku Pomorskim.

Okazją do spotkania był przypadający w dniu 12 maja Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych. Miłym akcentem podczas niecodziennego wydarzenia był tort, ufundowany przez włodarzy powiatu.
Życzenia od Zarządu i Rady Powiatu Drawskiego, złożyła przewodnicząca Rady Powiatu dla wszystkich pielęgniarek i położnych, wyrażając słowa uznania za poświęcenie i zaangażowanie w służbę na rzecz chorych, która decyduje o poziomie świadczonych usług, a tym samym o bezpieczeństwie zdrowotnym pacjentów powiatu drawskiego.
Udział w spotkaniu wzięli m.in. Dyrektor DCS Marzena Dzieża, Dyrektor Zarządzający „Szpitale Polskie” S.A. w Katowicach Michał Michalak, Naczelna pielęgniarek Ewa Kubiak, Pielęgniarki oddziałowe, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym Jolanta Banaszek.
 

Tekst: Jolanta Banaszek- Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona