Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

X Targi Pracy i Przedsiębiorczości
20-05-2019

X Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Data wydarzenia: 20-05-2019

Zapraszamy do udziału w X edycji Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się w dniu 28. maja 2019 r. Centrum Kultury im. Eugeniusza Poniatowskiego w Drawsku Pomorskim przy ul. Dworcowej 2 w godzinach od 10:00 do 14:00.

Targi pracy to cykliczne przedsięwzięcie, organizowane od dziesięciu lat, które stwarza niepowtarzalną i doskonałą okazję do bezpośredniej wymiany informacji pomiędzy poszukującymi pracy a pracodawcami reprezentującymi różne branże. Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim jako główny organizator powyższego przedsięwzięcia dokłada wszelkich starań, aby ofertą Targów zainteresować jak największą liczbę osób bezrobotnych, szczególnie młodych osób wchodzących na rynek pracy. Podczas każdej edycji Targi odwiedza blisko 2 000 osób. Fakt ten potwierdza prestiż i markę tego wydarzenia, rozpoznawalnego w całym województwie zachodniopomorskim. Wystawcy i zaproszeni goście szczególnie cenią sobie wyjątkową atmosferę tego wydarzenia, które integruje lokalne instytucje i przedsiębiorców.

Targi Pracy i Przedsiębiorczości to przedsięwzięcie ważne dla naszego regionu i  jego mieszkańców, mające ogromny wpływ na sytuację życiową lokalnej społeczności.

Tegoroczne Targi Pracy i Przedsiębiorczości to wydarzenie organizowane pod ideą promocji zatrudnienia, które tak jak w poprzednich latach będzie wydarzeniem reprezentatywnym, stanowiącym jedną z uznanych i ważnych form pośrednictwa pracy. Targi Pracy otwarte są dla osób chcących odmiany w swoim życiu zawodowym, lub najzwyczajniej - szukających pracy.

Targi to dla firm i instytucji nie tylko doskonała okazja na poznanie oczekiwań i potrzeb pracowników, ale także świetny sposób promocji własnej marki. Formuła imprezy sprzyja interakcji, wymianie kontaktów i nawiązywaniu cennych znajomości. Targi to również spotkania dot. funduszy na założenie działalności gospodarczej, rozwoju działalności i przedsiębiorczości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Udział zarówno dla wystawcy, jaki i zwiedzających jest oczywiście całkowicie bezpłatny.

Załączniki:

1. Informacja o warsztatach "Pozytywka"

2. Informacja o wykładzie ekspeckim Roberta Bodendrofa

3. Program Targów Pracy

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona