Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dla mamy i taty
30-05-2019

Dla mamy i taty

Data wydarzenia: 30-05-2019

Mama to jedno z pierwszych słów, które wypowiada dziecko. Mamusia, mamcia, mamunia... To ona towarzyszy dziecku od pierwszego dnia jego życia, obserwuje te duże i małe sukcesy, wspiera, motywuje, wskazuje odpowiednie ścieżki i rozwiązania, pociesza i przytula, kiedy maluch – także ten większy - tego potrzebuje. Kocha bezwarunkowo.

W parze z mamą idzie tata. Silny, odważny, zapracowany. Można z nim w piłkę grać lub pójść na rower. Tak, jak mama jest najlepszy na świecie.
Wychowankowie Zespołu Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych w Bobrowie: przedszkolaki z Drawska Pomorskiego oraz z Czaplinka, a także klasa VIII A z Bobrowa zaprosili w maju rodziców do wspólnego obchodzenia ich święta. Dzień Mamy i Taty obfitował w wiele atrakcji. Przedszkolaki dzielnie i z przejęciem przygotowywały występy artystyczne: piosenki, wiersze, tańce, ale także własnoręczne, drobne upominki. Młodzież z kolei wykonała naszyjniki z masy papierowej oraz bukiety z konwalii. Zarówno dzieci, jak i rodzice mogli spędzić ze sobą pełne rozczulenia chwile. Podczas spotkań nie zabrakło słodkiego poczęstunku, znalazł się czas na życzliwą, pełną ciepła i dobra atmosferę. Niejedna mama ocierała z policzka szczere łzy wzruszenia.

             

                                                                                                                      Tekst: Monika Sokolik
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona