Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zostań mistrzem !
06-06-2019

Zostań mistrzem !

Data wydarzenia: 06-06-2019

Starosta Drawski oraz Land Rover Club Pl zapraszają w niedziele 16 czerwca 2019 r. na Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie

Mistrzostwa w chodzeniu po Drawie to otwarty amatorski marsz przeprawowy, wzbogacony o przeszkody i zadania, m.in: marsz rzeką, marsz terenowy, techniki linowe, m.in. most linowy i zjazd na rolce, zadania paramedyczne (ABC) i inne.
 
Wymagania sprzętowe dla uczestników:
 
- sznurowane buty najlepiej ponad kostkę, długie spodnie, koszulka lub koszula najlepiej z długim rękawem. Odzież i obuwie zapasowe do przebrania po marszu są obowiązkowe, spakowane w sposób zabezpieczający  przed zamoczeniem.
Wśród uczestników imprezy, którzy wykonają przynajmniej połowę zadań, rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Uczestnictwo w imprezie jest NIEODPŁATNE. Organizator zapewnia medyczne zabezpieczenie trasy, ognisko wraz z wyżywieniem oraz miejsce parkingowe.
Udział w Mistrzostwach może wziąć każda osoba pełnoletnia (osoby niespełniające tego warunku tylko pod opieką osoby dorosłej i za pisemną zgodą opiekuna prawnego), która oświadczy, że jest zdrowa i nie ma przeciwwskazań do jej udziału w grze terenowej.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 12.06.2019 do godz. 12.00 (podajemy datę urodzenia, nr kontaktowy oraz PESEL - dla celów ubezpieczeniowych).
Zapisy oraz szczegółowe informacje: tel. 94 36 301 85,  osoba do kontaktu  -  Bujkiewicz Anna lub mailowo : turystyka@powiatdrawski.pl
 
O godzinie  i  miejscu zbiórki wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie.
 
W przypadku spadku temperatur poniżej 20 *C; silnych burz lub  innych anomalii pogodowych zagrażających bezpieczeństwu uczestników marsz może być odwołany. W razie wątpliwości uczestnicy proszeni są o kontakt telefoniczny z organizatorem.
 
Tekst: Bujkiewicz Anna, podinspektor w Wydziale Rozwoju i Promocji Powiatu
 
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona