Ważna informacja dla uczestników „ Mistrzostw w chodzeniu po Drawie”
11-06-2019

Ważna informacja dla uczestników „ Mistrzostw w chodzeniu po Drawie”

Data wydarzenia: 11-06-2019

Zapraszamy na kolejną edycję „chodzenia po Drawie” tym razem chodzimy po… Węgorzy.

Spotykamy się o godzinie 10 : 00.
Miejsce spotkania, startu i zakończenia to parking przy leśniczówce GINAWA (za miejscowością Ginawa). Dojazd z Drawska w kierunku Szczecina. W miejscowości Ginawa skręcamy do wsi i jedziemy prosto aż do kościoła, za kościołem droga odbija w prawo. Kontynuujemy przejazd aż do leśniczówki. Proszę parkować pojazdy tak, by nie tarasować przejazdu.

Proszę ze sobą zabrać odzież i obuwie na zmianę (zostaje na miejscu) Sugerowane ubranie na trasę to:
Czapka lub chusta, koszula z długim rękawem, długie spodnie, sznurowane obuwie. Ewentualnie bluzę w przypadku gorszych warunków atmosferycznych.

Ponadto należy mieć nieprzemakalny worek lub pojemnik na telefon. Oraz sam telefon ( z możliwością robienia zdjęć). Szczelnie zapakowaną zapalniczkę lub zapałki (potrzebne do jednego z zadań). Jakieś przekąski do zjedzenia na trasie w razie potrzeby.
Prosimy zaopatrzyć się w indywidualne środki ochrony przed komarami itp.

Do zobaczenia !!!

Tekst: Anna Bujkiewicz – podinspektor Wydziału Rozwoju i Promocji Powiatu