Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Słoiki pełne najlepszych smaków
14-08-2019

Słoiki pełne najlepszych smaków

Data wydarzenia: 14-08-2019

Starosta Drawski zaprasza 31 sierpnia w godzinach od 15:00 do 20:00 wszystkich chętnych do wzięcia udziału w „I Festiwalu Słoika – Ryby 2019”.

Podczas Festiwalu odbędzie się konkurs na najlepszy „produkt ze słoika”, w pięciu kategoriach : ryby, owoce, warzywa, podroby  i pasztety, oraz nalewki.
 
Uczestnikami Konkursu mogą być przedstawiciele sołectw, kół gospodyń wiejskich, stowarzyszeń oraz lokalni producenci z regionu. Wystawcy muszą być mieszkańcami powiatu drawskiego. Warunkiem udziału  jest wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 22 sierpnia 2019 r. na adres mailowy promocja@powiatdrawski.pl  pocztą na adres Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Pl. E. Orzeszkowej 3, lub złożenie  bezpośrednio w kancelarii – pokój 115 z dopiskiem -         „ I Festiwal Słoika – Ryby 2019”.
 
 
Prezentacja zgłoszonych potraw i produktów,  ich degustacja przez Jury i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w trakcie „I Festiwalu Słoika – Ryby 2019r.” o wyznaczonej godzinie i miejscu.
 
Dodatkowym atutem ocenianej potrawy lub produktu będzie nawiązanie do historii oraz zwyczajów ziem Powiatu Drawskiego. Produkty muszą znajdować się w słoiku (ozdobienie słoika będzie dodatkowym atutem).
 
Załączniki do pobrania :
  • Regulamin Konkursu i karta zgłoszenia „I Festiwalu Słoika – Ryby 2019”
 
 
Tekst: Anna Bujkiewicz, podinspektor w Wydziale Rozwoju i Promocji Powiatu
 
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona