Masz pomysł na biznes ! Myślisz o własnej działalności !
21-08-2019

Masz pomysł na biznes ! Myślisz o własnej działalności !

Data wydarzenia: 21-08-2019

Weź pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz utworzenie miejsca pracy.

Bank Gospodarstwa Krajowego wraz ze Starostwem Powiatowym w Drawsku Pomorskim serdecznie zaprasza na  cykl spotkań informacyjno-szkoleniowych poświeconych mikropożyczce unijnej. Pierwsze spotkanie odbędzie sie 28 sierpnia 2019r. o godzinie 11:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Pl. E. Orzeszkowej 3.

Każde spotkanie składa się z dwóch części:

Część I – merytoryczna
Poświęcona jest mikropożyczce unijnej, dzięki której sfinansujesz koszty związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej i utworzeniem nowego miejsca pracy. Podczas spotkania dowiesz się na co możesz wziąć pożyczkę i co na tym zyskasz.

Część II – networkingowa
Druga część spotkania ma charakter warsztatowy, podczas którego ekspert BGK opowie jakich wniosków i dokumentów będziesz potrzebować, jak należy je poprawnie przygotować i do kogo należy się zwrócić.
Dlaczego warto wziąć udział w spotkaniu?
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a w zamian otrzymujesz praktyczną wiedzę na temat sfinansowania własnej działalności gospodarczej, dzięki unijnej pożyczce – na warunkach znacznie korzystniejszych niż rynkowe. Z kolei dzięki pomocy eksperta BGK, z łatwością zapoznasz się z całą potrzebną dokumentacją.

Załączniki do pobrania:

Tekst: Anna Bujkiewicz; podinspektor w Wydziale Rozwoju i Promocji Powiatu