"Zatrudniam legalnie" - szkolenie ZUS
23-09-2019

"Zatrudniam legalnie" - szkolenie ZUS

Data wydarzenia: 23-09-2019

Drawski ZUS zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie „Zatrudniam legalnie – współpraca z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych”.

Zapraszamy Państwa na szkolenie, które odbędzie się we wtorek 24 września – godz. 10.00 w ramach "Tygodnia Przedsiębiorcy".
Temat szkolenia „Zatrudniam legalnie – współpraca z ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych”.
W ramach tego seminarium przedstawiciele Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Drawsku Pomorskim przekażą informacje m.in. o tym, na co zwrócić uwagę przy naliczaniu świadczeń jak również na kwestie uprawnień do kontrolowania zwolnień lekarskich.

Miejsce szkolenia: Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim (Pl. Elizy Orzeszkowej 3 – sala narad).
Przewidywany czas szkolenia od 10:00 do 12:00.

Zapisy na szkolenia organizatorzy przyjmują pod numerem telefonu 94 348 57 00 .
Szkolenie organizowane jest nieodpłatne.

W ramach współpracy Inspektoratu ZUS Drawsko Pomorskie oraz Drawskiego Powiatowego Centrum Przedsiębiorczości działającego w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim odbędą się jeszcze dwa kolejne szkolenia.
Terminy : 04.10.2019 r. „E-akta i skracanie okresu przechowywania akt pracowniczych, ich elektronizacja oraz zmiany w programie Płatnik” i 05.11.2019 r. „Ulga na start. Preferencyjne składki. Mały ZUS ”.
Szczegółowe informacje można także znaleźć na stronie internetowej: www.zus.pl.

Zapraszamy!

Tekst: Anna Hnatkowska, Inspektor w Wydziale Inwestycji Powiatu