Zawody spinningowe o Puchar Starosty Powiatu Drawskiego
30-09-2019

Zawody spinningowe o Puchar Starosty Powiatu Drawskiego

Data wydarzenia: 30-09-2019

W niedzielę 29.09.2019 roku na jeziorach: Czapla Mała i Czapla Duża odbyły się zawody spinningowe z łodzi i z brzegu o Puchar Starosty Powiatu Drawskiego. Zorganizował je zarząd koła „Brzana” w Drawsku Pomorskim.

Zawody były udane. Wędkarze wrócili z większą bądź mniejszą zdobyczą. Najlepszym zawodnikom nagrody oraz puchary wręczyli Starosta Drawski Stanisław Cybula oraz Wicestarosta Mariusz Nagórski.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tych zawodów. Szczególne podziękowania należą się sędziom, którzy starali się jak najszybciej dotrzeć do zawodnika, który zgłaszał rybę. Każdy z uczestników otrzymał dodatkowo okolicznościowy kubek na pamiątkę udziału w zawodach.

„Mamy nadzieję, że uda się w naszym Powiecie rozwinąć pasję wędkowania wśród młodzieży. W tym celu na wiosnę zostaną zorganizowane szkolenia i zawody dla uczniów ze szkół naszego regionu” – powiedział prezes Antoni Dubert.

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z kołem „Brzana” w Drawsku Pomorskim zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 785 229 855.

Tekst: Mariusz Kiezik – referent w Wydziale Rozwoju i Promocji Powiatu