Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Wybiegali medale!
04-10-2019

Wybiegali medale!

Data wydarzenia: 04-10-2019

W środę 2 października br. sportowa reprezentacja Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie wzięła udział z VI Jesiennych Regionalnych Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych w Szczecinku.

W zawodach uczestniczyło 70 biegaczy, którzy podzieleni byli na cztery grupy wiekowe w zależności od wieku i płci - do pokonania mieli dystans 800 m i 1600 m. Mimo trudnych warunków i niesprzyjającej pogody zawodnicy ZPET dotarli do mety cali, zdrowi i zadowoleni ze swoich wyników. Zajęli następujące miejsca w swoich grupach wiekowych: grupa 12-15 lat: Wiktor Staniec I miejsce, Filip Wegner II miejsce, Kacper Żurawski III miejsce; grupa 16-21 lat: Jakub Staniec I miejsce, Konrad Wrzask II miejsce, Adrian Piskunowicz V miejsce; grupa 22 lata i starsi:  Mateusz Pieróg I miejsce. Trenerem zawodników była Dorota Szatrowska.
 
Znaczenie motta: „Kiedy Twoje nogi nie mogą już biec, biegnij swoim sercem” sportowcy ZPET wypełnili w 100 %.  Zachowali postawę fair-play do samego końca, za co należą się im gratulacje i podziękowania.
 
 
Tekst: Dorota Szatrowska, nauczycielka z ZPET w Bobrowie
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona