Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Tydzień tabliczki mnożenia w Zespole Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych  w Bobrowie
10-10-2019

Tydzień tabliczki mnożenia w Zespole Placówek Edukacyjno – Terapeutycznych w Bobrowie

Data wydarzenia: 10-10-2019

Pod hasłem "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają", już po raz drugi obchodziliśmy w Zespole Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w Bobrowie, a dokładniej w filiach w Drawsku Pomorskim i w Czaplinku, Tydzień Tabliczki Mnożenia w ramach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem wykonali plakaty tematyczne, którymi ozdobili szkolne korytarze. Podczas lekcji matematyki dzieci przypominały sobie tabliczkę mnożenia grając w gry, bawiąc się i rozwiązując zagadki. Nieodzowne tutaj okazują się zawsze karty Grabowskiego, które w szkole wykorzystywane są na co dzień.
 
Ważnym elementem akcji były wesołe egzaminy zorganizowane na przerwach w szkole oraz w Starostwie Powiatu Drawskiego i Urzędzie Miejskim w Czaplinku - tutaj uczniowie stali się egzaminatorami dorosłych. Wszędzie zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, a każdy kto poprawnie rozwiązał swoje działania, otrzymał tytuł i legitymację Eksperta Tabliczki Mnożenia, która jest miłą pamiątką dla dorosłych, a dla dzieci niezwykłą motywacją do dalszej nauki.           
 
Tekst: Monika Sokolik
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona