Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Święto nauczycieli. Powiatowe obchody
14-10-2019

Święto nauczycieli. Powiatowe obchody

Data wydarzenia: 14-10-2019

W piątek 11 października 2019 r. w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyły się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej.

W obchodach udział wzięli: Urszula Ptak – Przewodnicząca Rady Powiatu, Stanisław Cybula - Starosta Drawski, Mariusz Nagórski – Wicestarosta, Waldemar Włodarczyk – Etatowy Członek Zarządu Powiatu, Marek Tobiszewski – Członek Zarządu Powiatu, Katarzyna Getka – Sekretarz Powiatu, Joanna Andrykowska - Skarbnik oraz zaproszeni goście, dyrektorzy i nauczyciele.
 
Przewodnicząca Rady wraz ze Starostą przywitali zebranych i życzyli wszystkim pracownikom oświaty sukcesów w życiu zawodowym i osobistym, pomyślności w zdobywaniu nowych doświadczeń, wytrwałości oraz satysfakcji z pełnionej funkcji.
 
Podczas spotkania wręczono dyrektorom i nauczycielom nagrody Starosty Drawskiego za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej. Wyróżnionym pedagogom nagrody wręczyła Przewodnicząca i Starosta.
 
Miłym akcentem święta były podziękowania za dobrą współpracę i pełne oddanie  w realizowaniu swojego powołania dla nauczycieli, którzy w roku szkolnym 2018/2019 odeszli na emeryturę.
 
Spotkanie zakończył występ artystyczny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim.
  
Tekst: Aneta Kuszmar, inspektor w Wydziale Edukacji
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona