Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Smoki w trasie !!!
24-10-2019

Smoki w trasie !!!

Data wydarzenia: 24-10-2019

21 i 22 października br., aktorzy i tancerze z Zespołu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie wyruszyli w tournée z widowiskowym spektaklem muzycznym pt. „Bajka o smoku z jednym skrzydłem”.

Na scenicznych deskach Ośrodków Kultury w Złocieńcu i w Drawsku Pomorskim zaprezentowali się aż trzykrotnie. Spektakl obejrzało sześciuset wychowanków przedszkoli i szkól podstawowych ze Złocieńca i z Drawska Pomorskiego.
To niezwykłe przedsięwzięcie artystyczne stało się doskonałym pretekstem do refleksji nad niepełnosprawnością oraz ukazania pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych, ich możliwości i piękna.
Młodzi aktorzy kolejny raz w spektakularny i niezwykle widowiskowy sposób udowodnili, że potrafią realizować ciekawe i wartościowe przedsięwzięcia, które budzą uznanie, zachwyt, emocje i niezapomniane przeżycia. Poziom gry aktorskiej oraz zaangażowanie twórcze uczestników spektaklu sprawiło, że publiczność na czterdzieści minut przeniosła się do krainy smoków, magicznych zwierząt, wróżek i wikingów.
Dyrekcja oraz pracownicy Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie składają podziękowania za udaną współpracę Dyrektorowi Złocienieckiego Ośrodka Kultury – pani Jolancie Smulskiej oraz Dyrektorowi Drawskiego Ośrodka Kultury - pani Jolancie Pluto-Prądzyńskiej.

 

Tekst: Bożena Matulewicz – nauczyciel ZPET w Bobrowie

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona