Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Mistrzowie na sesji
29-11-2019

Mistrzowie na sesji

Data wydarzenia: 29-11-2019

W dniu 29 listopada 2019 r. podczas XVII sesji Rady Powiatu Drawskiego Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego - Urszula Ptak wraz ze Starostą Drawskim- Stanisławem Cybulą podziękowała młodzieży z Powiatu Drawskiego za szczególne osiągnięcia sportowe.

Wśród wyróżnionych osób znalazły się:
 
Wiktoria Skórka i Martyna Liszewska - reprezentujące Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „OYAMA” Drawsko Pomorskie oraz Jakub Pawłowicz reprezentujący Klub Karate Kyokushin Złocieniec, a także trenerzy w osobach: Pan Karol Korczyński, Pan Andrzej Tylka oraz Pan Wojciech Pawłowicz
 
oraz
 
Nadia Hofman i Natan Kiliszek- reprezentujący Zet Gold Team Drawsko Pomorskie wraz z trenerem Panem Arturem Kamińskim.
 
Przewodnicząca Rady Powiatu poinformowała również o tym, że w dniach 21 - 24. 11. 2019 r.  w Pabianicach w Mistrzostwach Europy Federacji WPA  w trójboju siłowym, w wyciskaniu sztangi leżąc i w martwym ciągu Zawodnicy Stowarzyszenia Sportów Siłowych „RUFIAN” Jankowo wrócili z Mistrzostw  z ogromnymi  sukcesami - zdobyli sześć złotych i trzy srebrne medale, ustanowili jeden rekord Europy w martwym ciągu oraz zdobyli cztery puchary w Open.
 
W dniu 29.11.2019 r. Prezes i jednocześnie trener Stowarzyszenia Pan Mariusz Rufkiewicz wspólnie z zawodnikami  przebywa na zawodach o Puchar Federacji XPC w Trójboju Siłowym  Świata w miejscowości Skorzec koło Siedlec. Podziękowania wraz z gratulacjami zostaną wręczone dla Stowarzyszenia na posiedzeniu Zarządu.
 
Tekst: Joanna Rudziewicz- Inspektor w Wydziale Biuro Rady
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona