Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dwudziestoletni Seniorzy
29-11-2019

Dwudziestoletni Seniorzy

Data wydarzenia: 29-11-2019

27 listopada 2019 r. Klub Seniora w Czaplinku świętował jubileusz 20-lecia istnienia.

Obchody stały się okazją do licznych wspomnień oraz podsumowania dokonań Klubu.We wspomnieniach nie zabrakło nazwisk byłych i obecnych  działaczy, ale, przede wszystkim nie zabrakło ważnych dla Klubu wydarzeń. Prezesem Zarządu Klubu Seniora od 20 lat jest Pani Krystyna Wójtowicz. To dzięki Pani Prezes i osobom które skupiła wokół siebie, działalność Klubu przyjmuje tak wiele ciekawych form, niezwykle twórczych i mobilizujących do działania. 
20 lat istnienia  to nie tylko piękny Jubileusz, ale także czas poważnych podsumowań - czas oceny efektów własnej pracy, ale także czas wytyczania nowych ścieżek podkreśliła w swym wystąpieniu Pani Krystyna.  
  
Na Jubileuszowych uroczystościach nie mogło  zabraknąć   lokalnych władz samorządowych.  Swoją obecnością  zaszczycił gospodarzy Starosta Drawski Stanisław Cybula, który  przekazał na ręce Pani Prezes list gratulacyjny z życzeniami dalszej owocnej działalności, oraz Sekretarz Powiatu Katarzyna Getka  gratulując dotychczasowej bardzo intensywnej i różnorodnej działalności na rzecz lokalnej społeczności seniorskiej, życząc dalszej dobrej współpracy  z włodarzami Powiatu.
 
Podczas spotkania seniorzy prezentowali swój dorobek artystyczny i talenty aktorskie, a czas umilał wszystkim  zespół ,,Music Trio” z Czaplinka.
 
Tekst : Anna Bujkiewicz, Wydział Rozwoju i Promocji Powiatu
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona