Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Mikołajkowa niespodzianka  na oddziałach
06-12-2019

Mikołajkowa niespodzianka na oddziałach

Data wydarzenia: 06-12-2019

6 grudnia 2019 roku Starosta Drawski - Stanisław Cybula, Wicestarosta Drawski - Mariusz Nagórski, Przewodnicząca Rady Powiatu Drawskiego - Urszula Ptak wspólnie z Dyrektor Drawskiego Centrum Specjalistycznego w Drawsku Pomorskim - Marzeną Dzieżą wręczyli małym pacjentom upominki, które z pewnością uprzyjemnią pobyt w Szpitalu.

Życzyli małym pacjentom szybkiego powrotu do zdrowia oraz wielu radości, jakie przyniesie za sobą okres Świąt Bożego Narodzenia.
 
Wizyta Starosty Drawskiego  na oddziale dziecięcym i noworodków, była miłym zaskoczeniem dla dzieci, ale i też powodem do radości.
 
Wyrażamy przekonanie, że dzięki wizycie, wszyscy przebywający na oddziałach choć na chwilę poczuli magię świąt Bożego Narodzenia i poczuli się jak w domu.
 
Podczas spotkania obecni byli m.in.: Sekretarz Powiatu - Katarzyna Getka, Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych - Jolanta Banaszek, pracownice Drawskiego Centrum Specjalistycznego, które działają w grupie Super Mamuśki - Drawsko, personel medyczny oraz pozostali obecni.
Następne spotkanie już za rok!
 
  Sporządziła; Naczelnik Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych Jolanta Banaszek 
 
                                 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona