Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Mikołajkowe przyjemności
10-12-2019

Mikołajkowe przyjemności

Data wydarzenia: 10-12-2019

5 grudnia br., sala Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie przy ul. Seminaryjnej 2 w Drawsku Pomorskim zamieniła się w piękną śnieżną krainę.

Tego dnia odbyły się przedszkolna i szkolna zabawa mikołajkowa organizowana corocznie dla dzieci i młodzieży. Zabawy i radości nie było końca – podopieczni z trzech placówek mieli doskonałą okazję do integracji, wspólnego spędzenia czasu.
Na ten wyjątkowy czas przygotowano moc atrakcji: warsztaty świąteczne, loterię i fotobudkę. Jednakże największą atrakcją tego dnia był przyjazd Świętego Mikołaja na motorze – bo przecież śniegu nie ma, a musi on dotrzeć do grzecznych dzieci.
Żadna buzia nie była smutna – dzieci i młodzież otrzymały paczki świąteczne, mogły zrobić sobie zdjęcia ze Świętym Mikołajem. Ten dzień nie byłyby tak wyjątkowy, gdyby nie ludzie o dobrych i szczodrych sercach, którzy chętnie wspierają ZPET w wielu inicjatywach. Podziękowania należą się DJ Konradowi Kamieńskiemu, nieocenionej Radzie Rodziców ZPET oraz licznym sponsorom z Drawska Pomorskiego, Złocieńca, Czaplinka i Liszkowa. Zabawa nie nabrałaby takiego wyglądu, gdyby nie wolontariusze z MOW z Trzcińca, licealiści z ZSP z Drawska Pomorskiego oraz firma Vanessa Event Entertaiment, która uświetniła wspólną zabawę kostiumami postaci z bajek. Podopieczni ZPET mogli spędzić wartościowe chwile we wspaniałej atmosferze. Wspaniałej zabawy życzyli wszystkim także Wicestarosta Powiatu Drawskiego, pan Mariusz Nagórski i Przewodnicząca Rady Powiatu, pani Urszula Ptak.
 

Tekst: Małgorzata Siluk – nauczyciel ZPET w Bobrowie

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona