Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

 I Gala Pieczy Zastępczej
16-12-2019

I Gala Pieczy Zastępczej

Data wydarzenia: 16-12-2019

„Wiara, nadzieja, miłość” – pod takim hasłem w dniu 13 grudnia 2019 r. odbyła się w drawskim Centrum Kultury I Gala Pieczy Zastępczej.

W spotkaniu uczestniczył Starosta Drawski Stanisław Cybula, radni Rady Powiatu Drawskiego, włodarze urzędów gminnych, dyrektorzy jednostek organizacyjnych powiatu i gmin, a także jednostki i osoby podejmujące pracę na rzecz pieczy zastępczej w powiecie drawskim.
 
Spotkanie miało na celu przybliżenie zaproszonym gościom pracy z jaką zmagają się jednostki powiatowe na rzecz dzieci objętych pieczą zastępczą w naszym powiecie.
 
Uczestnicy Gali wysłuchali historii losów dziecka przebywającego pod opieką placówki i informacji na temat sytuacji pieczy zastępczej w powiecie drawskim.
 
Na ręce tych, którzy wspierają dzieci tak z drawskiego Domu Dziecka, jak i tych przebywających w rodzinach zastępczych, Starosta Drawski Stanisław Cybula, Dyrektor Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Drawsku Pomorskim – Magda Madalińska i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim – Róża Kursa, złożyli serdeczne podziękowania i statuetki „Za serce okazane dzieciom”.
 
Zgromadzeni goście mieli przyjemność wziąć udział w pięknym koncercie, który w świątecznym klimacie przygotowali dla nich zaproszeni artyści.
 
Organizatorem Gali było Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Dzieci i Młodzieży Przytulak, Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Drawsku Pomorskim i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim.
 
Tekst przesłany przez Dyrektora POW w Drawsku Pom.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona