Akcja Mamuśki
23-12-2019

Akcja Mamuśki

Data wydarzenia: 23-12-2019

W dniu 11.12.2019 r. w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim doszło do przekazania przez Panią Jolantę Ratajczak, Dyrektora PKO BP w Drawsku Pomorskim darów rzeczowych na rzecz Stowarzyszenia Na Rzecz Wspierania Dzieci i Rodziny FAMILIA celem przekazania potrzebującej rodzinie.

Jak dowiedzieliśmy się od Pani dyrektor tradycyjnie przed Bożym Narodzeniem pracownicy banku PKO BP organizują zbiórkę na rzecz osób potrzebujących, a w tym roku za cel postawili sobie wsparcie osoby samotnie wychowującej dzieci.
W dniu 14.12.2019 r. Dyrektor PCPR Pani Róża Kursa, Prezes Stowarzyszenia „FAMILIA” Pani Agnieszka Kobryś oraz Prezes nieformalnej grupy SUPER MAUŚKI Pani Monika Malec przekazały otrzymane paczki potrzebującej mamie, która została wytypowana przez grupę SUPER MAMUŚKI.
Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wesprzeć osobę będącą w potrzebie. Dziękujemy za serce i okazaną pomoc na rzecz osoby potrzebującej. Dziękujemy za wspaniała inicjatywę Pani Dyrektor i pracowników Banku PKO BP w Drawsku Pomorskim, godną naśladowania.

Tekst: Róża Kursa, Dyrektor PCPR w Drawsku Pom.