Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Przedszkolaki z Czaplinka – wielcy artyści
10-01-2020

Przedszkolaki z Czaplinka – wielcy artyści

Data wydarzenia: 10-01-2020

Przedszkolaki z Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie, filia przedszkola w Czaplinku, wzięły udział w konkursie plastycznym „Moja natura”, zorganizowanym przez Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska w Szczecinie.

Tematem konkursu były zwierzęta chronione na terenie województwa zachodniopomorskiego. Celem konkursu było zwiększenie świadomości przyrodniczej i ekologicznej, upowszechnianie wiedzy na temat obszarów Natura 2000 i innych form ochrony przyrody, kształtowanie postaw proekologicznych już od najmłodszych lat, umiejętność wyrażania przez dzieci i młodzież własnych spostrzeżeń i doświadczeń przyrodniczych w działalności plastycznej, kształtowanie troski o zachowanie różnorodności biologicznej a także uwrażliwienie na potrzebę ochrony środowiska przyrodniczego oraz krajobrazu.
Udział w konkursie był indywidualny, a nauczyciele i wychowawcy mogli wspierać swoich podopiecznych w pracach artystycznych. Przedszkolaki z radością i pełnym zaangażowaniem wykonywały prace plastyczne. Za udział w konkursie otrzymały dyplom oraz upominki. Wyróżnienie otrzymała Zofia Król, otrzymała pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

 

 Red. Tekst. M.Siluk – nauczyciel ZPET w Bobrowie

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona