Gala Oskarów!
21-01-2020

Gala Oskarów!

Data wydarzenia: 21-01-2020

17 stycznia 2020 r. w sposób symboliczny podsumowano osiągnięcia uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali: Najlepszy Uczeń – Natalia Groździej, Najlepszy Sportowiec – Anna Wojciechowska i Anika Słowińska, Najlepszy Konkursowicz – Wojciech Piwowarski, Najlepsza Klasa – II A LO, Artysta – Wojciech Zięba, Czytelnik Szkoły – Żaneta Miszewska, Wolontariusz – Sonia Żwirko, Honorowy Oskar – Grupa RESCUE TEAM
Gratulujemy laureatom oraz nominowanym w poszczególnych kategoriach.
Życzymy, aby nigdy nie zabrakło Wam wiary we własne siły i możliwości, abyście zarażali wytrwałością i optymizmem, abyście byli gotowi sprzeciwiać się złudnym trendom oraz ideom, abyście w pogoni za marzeniami pamiętali o autentycznych wartościach i pozostawali sobą.
W uroczystości udział wzięli m.in.: Przewodnicząca Rady Powiatu Urszula Ptak, Wicestarosta Mariusz Nagórski, członek Zarządu Powiatu Zbigniew Dudor, radna Rady Powiatu Genowefa Polak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Czaplinku Michał Olejniczak, Zastępca Burmistrza Czaplinka Małgorzata Fedorowiat–Nowacka, inspektor ds. oświaty w gminie Czaplinek Barbara Dąbrowska–Łątkowska, opiekun Grupy RESCUE TEAM Jarosław Tarnowski.

Tekst: Małgorzata Głodek, dyrektor ZSP w Czaplinku