Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dla babci i dla dziadka!
27-01-2020

Dla babci i dla dziadka!

Data wydarzenia: 27-01-2020

Miniony tydzień upłynął w najmłodszych grupach przedszkolnych i szkolnych Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych niezwykle aktywnie i artystycznie.

Powodem tych aktywności był Dzień Babci i Dziadka, który świętowały przedszkolaki i uczniowie klas I-III z Drawska Pomorskiego i Czaplinka. Podopieczni ZPET na swoje występy artystyczne zaprosili swoich najbliższych, była to okazja do zaprezentowania umiejętności opanowanych podczas zajęć edukacyjnych.
Przedszkolaki zatańczyły i zaśpiewały dla swoich babć i dziadków, a w zamian otrzymały moc uścisków, a niejednej babci zakręciła się w oku łza. Wspólne świętowanie wypełniły rodzinne konkurencje, które przyniosły każdemu wiele radości. Występy najmłodszych przynoszą zawsze wiele szczęścia, nie ocenia się tu poziomu artystycznego, a zaangażowanie i moc przekazywanych emocji i uczuć. To bardzo ważne by każde dziecko czuło się docenione, bo w swój występ wkłada wiele sił.
W tym roku spotkania były barwne i wyjątkowe w każdej Placówce. Zgromadzeni goście zostali obdarowani pięknymi podarkami, a na koniec zaproszeni na słodki poczęstunek. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy tego, co najlepsze!

 

Tekst: M. Siluk – nauczyciel ZPET w Bobrowie

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona