Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Grali w siatkówkę o puchar kierownika internatu
04-02-2020

Grali w siatkówkę o puchar kierownika internatu

Data wydarzenia: 04-02-2020

W czwartek 30 stycznia 2020 r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Kaliszu Pomorskim odbył się Drugi Siatkarski Turniej Internatów o Puchar Przechodni Kierownika Internatu.

Rywalizowała w nim młodzież z kaliskiego liceum i technikum mieszkająca w internatach.
Zawodnicy doskonalili umiejętności siatkarskie, pracę zespołową oraz aktywnie spędzili czas wolny. Do sportowej rywalizacji zawodników zagrzewali licznie zgromadzeni kibice. Puchar, dyplomy i słodkie nagrody wręczyła sportowcom kierownik internatu, pani Jadwiga Czerniga. W organizacji zawodów pomogli uczniowie, pełniąc rolę sędziów pomocniczych i sekretarzy zawodów: Jagoda Leciejewska, Ola Dębińska, Alicja Skrzypek oraz Ola Hołubczat. Organizatorem turnieju była pani Renata Pietroń we współpracy z panią Renatą Effenberg Nawrot i Katarzyną Fajger. Sędzią głównym zawodów był pan Wojciech Sztobryń.
Po zaciętej rywalizacjitytuł mistrza i pucharzdobyli reprezentanci internatu przy ul. Wolności 22 w składzie: Michał Antczak, Antoni Nowak, Maciej Matyniak, Agata Pomorska, Katarzyna Strychalska i Grzegorz Kulesza. Tym samym drużyna, która wcześniej mieszkała przy ul. Półwiejskiej powtórzyła sukces z ubiegłego roku i udowodniła, że nadal jest nie do pokonania. Miejsce II przypadło internatowi przy ul. Wolności 16 w składzie: Amelia Piątkowska, Mateusz Martenka, Aleksandra Lemieszek, Adrian Sekuła, Szymon Wyrzykowski, Michał Katuszonek. W tym roku internat przy ul. Półwiejskiej w składzie: Wiktoria Wypchło, Wiktoria Sosnowska, Hania Pal, Michał Krzemiński, Kacper Janik, Mateusz Chorąży, Grzegorz Owczarek uplasował się na III miejscu.
Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie i zapraszamy na kolejną edycję turnieju w przyszłym roku.
                                                                                                             

     Tekst: Renata Pietroń – nauczycielka w ZSP w Kaliszu Pom.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona